REJESTRACJA

w DIAGEN-PREDIAG jesteśmy dla Państwa w każdy dzień roboczy.

kalendarz

W celu usprawnienia funkcjonowania naszej poradni, a także kierując się chęcią zapewnienia Państwu maksymalnego komfortu oczekiwania prosimy o uprzednie umówienie się na wizytę*.

*Umawiając się na badanie usg warto się najpierw odpowiednio przygotować! Aby ustalić najbardziej optymalny termin badania poprosimy Panią o podanie dokładnego czasu trwania ciąży lub daty ostatniej miesiączki albo daty spodziewanego porodu. 

 

 

Rezerwacji wizyt można dokonać w godzinach funkcjonowania poradni osobiście, telefonicznie lub wysłać zgłoszenie za pomocą formularza poniżej.

 


Szanowni Państwo,

Informujemy, że czas jednego badania  USG wynosi zwykle około  20 – 30 minut, jednak z przyczyn od nas niezależnych okres badania może on ulec wydłużeniu nawet do 60 minutgłównie z uwagi na ułożenie płodu w trakcie badania jak również z uwagi na wykryte nieprawidłowości.

Prosimy aby godzinę ustalonej wizyty traktować jako umowną.

Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić maksymalny komfort oczekiwania.

Ufamy w Państwa wyrozumiałość.

 Za ewentualne opóźnienie przepraszamy. 


 

 

telefon

518 93 95 95  – Szczecin

539 17 77 00 – filia Drawsko Pomorskie

 

rejestracja  w dni powszednie w godzinach od 9 do 20

 

Każdego dnia odbieramy bardzo wiele telefonów od Pacjentów.

W przypadku trudności z dodzwonieniem prosimy o kontakt mailem:

rejestracja@diagen.com.pl

 

nadal funkcjonuje tez adres prediag@gmail.com

lub za pomocą formularza (niżej) 

 

houseclip

DIAGEN – PREDIAG  Diagnostyka Genetyczna dla Rodziny

70-410 SZCZECIN ul. Św. Wojciecha 7, Budynek 1, wejście C

email-telefon

Możesz również skorzystać z formularza. Koniecznie uzupełnij poniżej wymagane dane. Postaramy się możliwie szybko skontaktować z Tobą pod wskazany numer telefonu. 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Jeśli kontaktujesz się z nami w celu umówienia badania USG, prosimy uzupełnić jedną z dat poniżej, abyśmy mogli zaproponować optymalny termin

data ostatniej miesiączki

przewidywany termin porodu

Temat

Treść wiadomości

proszę przepisz poniższe znaki, aby udowodnić ze nie jesteś robotem
captcha

 

Najnowsze wpisy

DIAGEN-PREDIAG – Serdecznie witamy

DIAGEN-PREDIAG jest znanym znacznej części Państwa centrum diagnostyki prenatalnejOd ponad 15 lat nieprzerwanej aktywności przebadaliśmy ponad 30 tysięcy Pacjentek ciężarnych, wykonaliśmy niezliczoną wprost ilość testów przesiewowych, a także znaczącą ilość procedur inwazyjnych i badań genetycznych. Nasi lekarze udzielają większości konsultacji genetycznych w regionie.

Do roku 2013 funkcjonowaliśmy w Zakładzie Genetyki PUM w SPSK2 na Pomorzanach. Wraz ze zmianą standardów i wzrostem wymagań nakładanych na podobne ośrodki, a także z uwagi na troskę o jakość, poziom i komfort świadczenia usług medycznych nadszedł czas na zmiany. 

Dla Państwa w 2013 roku stworzyliśmy DIAGEN, nowe centrum diagnostyki genetycznej, zlokalizowane w samym centrum Szczecina na ul. Św. Wojciecha 7 przy dawnym szpitalu dziecięcym

Dokładamy nieustannych starań w celu podniesienia jakości świadczonych usług            i wykonywanych przez nas badań, a także na bieżąco rozwijamy bazę laboratoryjną utrzymując się na poziomie najwyższych światowych standardów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Zarząd DIAGEN